Today I had Sbarro's for lunch. In case you can't identify what is on my plate, it contains:
- Four chicken wings (actually three, I ate one)
- Baked Zitti (next to wings)
- Fruit (strawberries, watermelon, pineapple and a slice of kiwi for good measure)
- Piece of garlic bread
- Medium soda pop.
I got this from the lunch bar where you choose your food and the price is $6 and change per pound. When saw the price I felt financially raped! I had a short amount of time to eat my lunch and get back to work in additon to being hungry which is why I didn't protest the price. I don't think this was worth $14, do you?